Álláshirdetés: Vízmérő-leolvasó ellenőr

Az Érd és Térsége Víziközmű Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe: Vízmérő-leolvasó ellenőr

Munkaköri feladat: Az ellenőrzésre kiadott felhasználási helyeken a vízmérőhely jogszabályoknak és a Társaság belső utasításainak megfelelő szabályosságának vizsgálata, valamint a helyszínen tapasztaltakról jegyzőkönyv felvétele, és fénykép készítése.

Pályázati feltételek:

  • legalább szakközépiskolai érettségi;
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság;
  • fizikai terhelhetőség, jó általános állóképesség;
  • saját gépjármű;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony, 6 hónap próbaidővel
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (heti 40 óra)
Munkavégzés helye: A Társaság szolgáltatási területe: Érd, Diósd, Tárnok, Törökbálint, Pusztazámor, Herceghalom, Sóskút, Remeteszőlős (Magyarország területe)
Munkabér, juttatások: a munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a Társaságunknál hatályos Kollektív Szerződés tartalmaz rendelkezéseket
Álláshely betölthetőségének ideje: az elbírálást követően megegyezés szerint
Benyújtandó iratok: fényképes önéletrajz, jövedelemelvárás.

Fényképes, jövedelemelvárást is tartalmazó pályázati anyagát az ugyfelszolgalat@erdivizmuvek.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Decrease font size Default font size Increase font size