Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor Pusztazámor

Kedves Pusztazámoriak!

 
A Budaörs központú Esély Szociális Társulás (korábbi nevén Budaörs Kistérség Többcélú Társulása) még 2008-ban terjesztette ki működési területét Pusztazámorra. Az eltelt évek bebizonyították, hogy igen nagy szükség van ránk, ezért szeretnénk önöknek ismét bemutatni központunk támogató szolgálati tevékenységét.

 

 

Támogató Szolgálat

A Támogató Szolgálat célja a fogyatékossággal élő személyek számára történő segítségnyújtás. Egyfelől szállítószolgálatot látunk el, másfelől személyi segítést folytatunk. A szállítószolgálatunk például ügyintézésnél, orvoshoz kísérésnél működik közre egy speciálisan átalakított, kerekesszék szállítására is alkalmas mikrobusz segítségével.

A személyi segítés hivatali ügyintézésben; egészségügyi és szociális szolgáltatások igénybevételében; gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök beszerzésében; bevásárlásban; mozgatásban, járás-gyakoroltatásban; különböző intézményekbe való eljuttatásban való személyi segítséget jelent.

A szolgáltatásért térítési díj fizetendő, melynek mértéke az igénybevevő jövedelmi helyzetétől függ.

Ha szeretnék igénybe venni szolgáltatásainkat, kérjük, az alábbi telefonszámon vegyék fel a kapcsolatot munkatársunkkal. Amennyiben igénylik, előre egyeztetett időpontban felkeressük önöket, hogy szóban is tájékoztassuk szolgáltatásainkról.

 

ESZT Szociális és Gyermekjóléti Központ

Gondozási Központ

Sóskút, Fő u. 3.

Tel.:  06 23/348-455

 

Polgármesteri köszöntő

polgarmester

Szeretettel üdvözlöm a községünk iránt érdeklődő vendégeinket és a pusztazámori lakosokat!

Köszönöm, hogy érdeklődésükkel megtisztelik településünket.

Fogadják soraimat olyan szeretettel, mint ahogy mi pusztazámoriak fogadjuk a hozzánk érkező vendégeket.

Bemutatkozó oldalainkat lapozgatva betekintést nyerhetnek Pusztazámor régmúltjába, jelenébe és jövőjébe, köszönhetően annak, hogy egyre többen munkálkodnak azért, hogy Zámor élete tartalmas legyen.

Pusztazámor értékét, szépségét nem csak a történelmi és építészeti különlegességek, mint például a 3 hektáros arborétum jellegű ősparkkal övezett Barcza kastély, a zámorhegyi remeteség és harangház jelentik, hanem az a természetes igény is benne foglaltatik, ahogyan a településvezetés és az itt lakók ápolják, ahogyan a jelen gondos kezei megbecsülik.

Érdemes elidőzni Zámoron. Nálunk a látogatót először a dombokkal ölelt táj szelíd hívogató szépsége fogja meg, majd az utcák és házak rendje, végül a védett kis völgykatlanban elhelyezkedő település nyugalma, csendje. Aki belekóstol ebbe a világba, bizonyosan visszatérő vendég lesz itt.

Pusztazámor valamennyi lakója nevében tisztelettel köszönti és szeretettel várja:

Pátrovics Benedek
polgármester

Országos hírek

2020.febr. 20 Cs

Februártól online is lehet igényelni a banki hitelfelvételhez elengedhetetlen adóhivatali keresetigazolást – [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.febr. 20 Cs
Erkölcs bizonyítvány igénylése online

A Webes Ügysegéd alkalmazásával teljes egészében elektronikus alapokra került a hatósági erkölcsi [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.febr. 18 K
Szarvasagancsgyűjtés: csak engedéllyel

A tél végétől április elejéig, amikor a szarvasok levetik agancsukat, óriási problémát jelent [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.febr. 17 H
Indul az adóbevallás időszaka

Akinek még nincs ügyfélkapuja, és nem is szeretne nyitni, az idén is kérheti az szja-bevallási tervezet [ ... ]

OrszágosBővebben
2020.febr. 14 P

Év elején többször is kapnak levelet a nyugdíjban, nyugdíjszerű ellátásban részesülők a Magyar [ ... ]

OrszágosBővebben
További helyi hírek

Keresés

Decrease font size Default font size Increase font size